Říjnové Družení naživo

Tradiční setkání vychovatelek a vychovatelů školních družin a školních klubů, bude sice setkání jednodenní, ale zato jej letos plánujeme hned dvakrát, a to v Praze 1. 10. a v Olomouci 15. 10. O akci je značný zájem, bohužel však nemáme dostatek kapacit, abychom uspokojili všechny, kteří  by se chtěli osobně zúčastnit. I proto budeme letos dění na setkání natáčet a záznam pak pro vás umístíme na webu pro zájmové a neformální vzdělávání NPI ČR – znv.npi.cz.

Družení naživo navazuje na tradiční Celostátní seminář vychovatelek a vychovatelů školních družin a školních klubů. Naposledy se toto dvoudenní setkání uskutečnilo v roce 2019. Následně byl plánován další ročník tohoto semináře, ale vzhledem k pandemické situaci v daný čas byl několikrát zrušen, což nás i vás velmi mrzelo.

 

Je možné, že i letos na podzim bude epidemiologická situace složitá, počítáme v tom případě s konáním akce v menším množství hostů a živým online přenosem, případně budeme hledat další možnosti, jak letošní ročník uskutečnit v plánovaném rozsahu. O případných variantách setkání najdete informace s předstihem na našich webových stránkách. V tuto chvíli vás ale chceme především informovat o tom, že Družení naživo plánujeme, že jsme schopni se přizpůsobit různým situacím a především, že se na vás těšíme!

Naši partneři